plg_search_sppagebuilder
دسته بندی ها
Search - Contacts
مقالات و اخبار
Search - News Feeds
واژه نامه
تگ ها

فهرست صفحات

آیا طب فشاری اختلال نعوظ مردان را درمان می‌کند؟

HT7, LV3, KD3, مدیال مالئولوس, تاندون آشیل, SP6, ST36, رژیم غذایی

طب سوزنی و طب فشاری باعث رهش انرژی مسدود شده در خطوط مریدیان می‌گردند

طب فشاری از هزاران سال پیش در پزشکی سنتی چین مورد استفاده بوده است. طب فشاری شبیه به طب سوزنی اما بدون سوزن عمل می‌کند. این رویکرد نقاط خاصی را روی بدن برای رهش انرژی و تسهیل التیام هدف می‌گیرد. در مورد اختلال نعوظ باور کارشناسان بر این است که این شکل خودماساژدهی به بهبود سلامت جنسی کمک می‌کند. طب فشاری بر مبنای نظریه خطوط مریدیان عمل می‌کند، که یک سری مسیرهای انرژی در بدن محسوب می‌شوند. گفته می‌شود که طب سوزنی و طب فشاری باعث رهش انرژی مسدود شده در خطوط مریدیان می‌گردند.

پرولوتراپی یا تزریق احیا کننده چیست؟

بیماری تباهی دیسک, فیبرومیالژیا, سردرد, محلول سالین, دکستروز, استئوارتریت, تزریق پلاسمای غنی از پلاکت

پرولوتراپی می‌تواند تا حدودی درد را تخفیف دهد

پرولوتراپی یک روش درمانی جایگزین است که می‌تواند در ترمیم بافت‌های بدن کمک کند. این روش همچنین به نام درمان تزریق احیاگر یا تکثیر درمانی شناخته می‌شود. بر مبنای نظر کارشناسان این عرصه، ایده پرولوتراپی به هزاران سال پیش برمی‌گردد. انواع مختلفی از پرولوتراپی وجود دارد اما تمامی آنها هدف تحریک بدن در راستای ترمیم خود را دنبال می‌کنند. پرولوتراپی دکستروز یا سالین شامل تزریق محلول قندی یا نمکی به داخل یک مفصل یا قسمت دیگری از بدن برای درمان طیفی از اختلالات است.

چطور نقاط فشار سینوس را تحریک کنیم

تب, طب فشاری، سردرد، میگرن، درد پیشانی،

طب فشاری رویکرد غیر تهاجمی است

ایده نقاط فشار از طب سوزنی می‌آید، که نوعی طب سنتی چین است. در طب سوزنی، درمانگر نقاط خاصی را روی بدن با استفاده از سوزن‌های نازک تحریک می‌کند. هدف از این کار پراکندن کی / Qi یا انرژی حیاتی است که حالت ایستا یا راکد یافته است. طب فشاری تحریک نقاط مزبور را به جای سوزن با استفاده از فشار انجام می‌دهد. طب فشاری رویکرد غیر تهاجمی است و هر کسی می‌تواند آن را در محیط خانه امتحان کند. برخی افراد خبر از بهبود احتقان بینی خود با استفاده از نقاط فشار سینوس می‌دهند. در سطح ایالات متحد آمریکا هم طب سوزنی و هم طب فشاری درمان‌های محبوب برای اختلالات بینی محسوب می‌شوند.

دکتر هولیستیک کیست و چه می‌کند؟

دکتر آیورودیک, دکتر نوروپاتیک, طب سنتی چینی, کل‌-تن‌نگر,

پزشکی هولیستیک یک رویکرد کُل-تن‌نگر به مراقبت از سلامت است

پزشکی هولیستیک یک رویکرد کُل-تن‌نگر به مراقبت از سلامت است. پزشکی هولیستیک هدف بهبود سلامت و تندرستی را از طریق بدن، ذهن و روح دنبال می‌کند. به طور معمول پزشکی هولیستیک پزشکی سنتی را با طب مکمل و جایگزین تلفیق می‌کند. پلن درمانی دقیق شما به نوع تخصص هولیستیک بستگی دارد. چند نوع درمانگر هولیسیتیک وجود دارد. برخی از آنها مدارج پزشکی را طی کرده‌اند. اینان ممکن است پایه درمان‌ را بر اصول هولیستیک قرار دهند که باعث تبدیل آنان به پزشک هولیستیک می‌شود. دیگر درمانگران هولیستیک پزشکان "واقعی" نیستند. آنان را شاید بتوان در حیطه فعالیت خود "دکتر" نامید، اما اینان پروانه فعالیت پزشکی ندارند.

انرژی ارتعاشی چیست و چه کاربردی دارد؟

 یوگا, طب سوزنی, طب آیورودیک, چاکرا تراپی. گی گونگ, تضاد درمانی

محققان از دیرباز این را می‌دانسته‌اند که افکار و رفتار بر ضربآهنگ بدن تأثیر می‌گذارند.

ما در یک میدان انرژی زندگی می‌کنیم. بدن ما از ذرات مولد انرژی تشکیل شده است که هر یک از آنها در جنبشی مداوم بسر می‌برد. بنابراین همانند هر کس و هر چیز در این جهان ما در حال ارتعاش و ایجاد انرژی هستیم. عرصه طب ارتعاشی که گاهی اوقات طب انرژی نامیده می‌شود کاربرد انرژی ارتعاشی ایجاد شده توسط بدن و پیرامون آن را برای بهینه کردن سلامت جستجو می‌کند. برای بسیاری از مردم مفهوم میدان‌های انرژی در بدن ممکن است بیشتر جنبه روحی داشته باشد تا پزشکی. تحقیق بیشتری باید انجام شود تا بتوانیم دریابیم که چگونه انرژی الکتریکی و مغناطیسی محرک فرآیندهای شیمیایی می‌شوند.

اشواگاندا (آشواگاندا) برای اختلال نعوظ

دارونما, آیورودا, واجیکارانا, تستوسترون, FDA، اینسومنیا، استرس، اضطراب، ویتانیا سومیفرا

مطالعات علمی در مورد فواید بالقوه اشواگاندا برای سلامت انجام شده است

اختلال نعوظ مشکلی شایع است. "انستیتو ملی بیماری‌های دیابت و گوارش و کلیه" تخمین می‌زند که اختلال نعوظ مبتلابه 30 میلیون مرد در ایالات متحد آمریکا است. در حالی که داروهای تأیید شده برای اختلال نعوظ در دسترس است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از روش‌های طبیعی و مکمل‌های گیاهی به این منظور استفاده کنند. یکی از این مکمل‌ها که ممکن است در موردش شنیده باشید اشواگاندا (آشواگاندا) است، یک گیاه دارویی که در طب آیورودیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که اشواگاندا ممکن است چند فایده بالقوه شامل سلامت جنسی مردان، برای سلامت داشته باشد، دانش کنونی از فواید آن در مورد اختلال نعوظ پشتیبانی نمی‌کند.

مکمل دی-اسپارتیک اسید و درمان اختلال نعوظ

اوانافیل, وردنافیل, پمپ آلت, وایاگرا, سیالیس, استندرا, لویترا، امینو اسید

دی-اسپارتیک اسید یک امینو اسید است که در سیستم عصبی مرکزی و سیستم تولید مثل وجود دارد

بسیاری از تولید کنندگان مکمل‌های دارویی مدعی‌اند که دی-اسپارتیک اسید می‌تواند عموماً با افزایش میزان تستوسترون باعث بهبود اختلال نعوظ شود. برخی تحقیقات از این ادعا پشتیبانی کرده‌اند اما علم مرتبط به فواید دی-اسپارتیک اسید قطعیت ندارد. بسیاری از مردان به مشکل اختلال نعوظ دچارند. تا سن 50 سالگی 50 درصد مردان دچار برخی اشکال اختلال نعوظ می‌شوند و بیش از 5 درصد آنان قدرت تحقق نعوظ آلت تناسلی خود را کاملاً از دست می‌دهند. در حالی که دی-اسپارتیک اسید ممکن است در درمان اختلال نعوظ به کار رود درمان‌های دیگر محتمل‌تر است که کارآیی داشته باشند. به علاوه، پزشکان عوارض جانبی بالقوه یا عواقب مصرف درازمدت را نمی‌دانند.

مقالات دیگر...