دسته بندی ها
Search - Contacts
مقالات و اخبار
Search - News Feeds
واژه نامه
تگ ها

جاباما، جامع‌ترین سایت رزرو اقامتگاه، اجاره ویلا و رزرو هتل در ایران

رپورتاژ آگهی

شما برای یک سفر چند روزه نیاز به یک اقامتگاه دارید. اقامتگاه، تجربه سفر شما را خوش‌آیندتر خواهد کرد. سفرهای داخلی ایران با وجود سامانه جاباما برای شما  تنوع انتخاب قرار داده است. سامانه جاباما اطلاعاتی که نیاز است در مورد اقامتگاه انتخابی خود داشته باشید به شما می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد انتخاب آگاهانه و هوشمندانه‌تری داشته باشید.

 تنوع جغرافیایی هتل‌های جاباما 

ایران کشور پهناور و بزرگی است. شمال تا جنوب ایران استان‌ها و شهرهای زیادی برای سفر و گشت و گذار و تفریح دارد. این شهرها هر کدام به صورت جداگانه اقامتگاه‌هایی برای خود دارند. تنوع جغرافیایی جاباما در زمینه اقامتگاه در سراسر ایران وجود خواهد داشت.

شهرهای بزرگ و کوچک، روستاها، ییلاقات و... همگی از اقامتگاه‌هایی پوشیده شده است که جاباما در سایت خود قرار داده است. این تنوع و تعداد اقامتگاه را شاید کمتر بتوان در جایی پیدا کرد.

 رزرو هتل با جاباما

 هتل‌ها، ویلاها، بوم‌گردی‌ها، هاستل‌ها، کلبه‌ها و دیگر انواع اقامتگاه‌ها را می‌توانید در سامانه جاباما انتخاب کنید. این سامانه یک سایت مرجع برای رزرو آنلاین اقامتگاه است. ورود به این سایت شما را با دنیایی از اقامتگاه مواجه خواهد کرد.

هر نوع اقامتگاه ویژگی خاصی برای خود خواهد داشت. در سایت به این ویژگی‌ها اشاره شده است. تمامی خصوصیات و امکانات با جزئیات در جاباما نوشته شده است و این توضیحات زمان انتخاب اقامتگاه شدیدا برای شما کاربرد دارد.

 ویژگی انواع اقامتگاه‌ها

 هر اقامتگاه بسته به نوعی که دارد ویژگی و خصوصیاتی را خواهد داشت. یک هتل زمانی هتل نامیده می‌شود که ساختمانی بزرگ و مجلل داشته باشد. خدماتی را برای عرضه به مسافران در نظر گرفته باشد و این خدمات به صورت منظم ارائه شود.

 

اقامتگاه بوم‌گردی را در یک شرایط می‌توان بوم‌گردی نامید و آن اینکه معماری اقامتگاه با سبک زندگی و منطقه مورد نظر مطابقت داشته باشد. اگر بخواهیم این مبحث را راحت‌تر بیان کنیم یعنی اینکه بوم‌گردی قشم باید با زندگی بومی مردم جزیره قشم شباهت داشته باشد.

هیچ گاه نباید بوم‌گردی لاهیجان با سبک بومی یزد یا اصفهان ساخته شود. مهم‌ترین ویژگی بوم‌گردی سبک معماری آن است که باید رعایت شده باشد.

 

جاباما مرجع رزرو آنلاین

 فلسفه و استراتژی سایت جاباما بر این اساس بنا نهاده شده است که مسافران با راحت‎ترین روش اقامتگاه خود را در کمترین زمان پیدا و انتخاب کنند. ابتدا شهری که قصد اقامت در آن را خواهید داشت انتخاب کنید. اسم شهر را در قسمت انتخاب مقصد وارد کرده و تمامی اقامتگاه‌های آن شهر را در یک لیست مشاهده کنید.

نوع اقامتگاهی که در نظر دارید را زمان انتخاب مشخص کنید. هتل، هتل لوکس، هتل‌های اقتصادی، مسافرخانه، کلبه چوبی، کلبه جنگلی، بوم‌گردی، ویلا، هتل آپارتمان، آپارتمان مبله، سوئیت، هاستل و... نوع اقامتگاه‌هایی است که زمان انتخاب شهر مقصد باید به آن توجه داشته باشید.

هر اقامتگاهی را که انتخاب شما بود با کلیک روی آن به صفحه اختصاصی آن وارد شوید که امکانات و جزئیات آن را بررسی کنید. اگر تمامی مشخصات آن با خواسته‌های شما مطابقت داشت به مرحله انتخاب وارد شوید. اقامتگاه خود در سایت جاباما را با ورود اطلاعات شخصی مانند نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی و شماره موبایل ثبت کرده و رزرو آن را به صورت آنلاین انجام دهید.

یکی از امکاناتی که جاباما در سایت خود لحاظ کرده است رزرو آنی و قطعی است. این امکان سرعت رزرو را برای شما افزایش خواهد داد و دیگر نیاز نیست منتظر تایید از سمت میزبان خود باشید.

در مرحله بعد شما باید پرداخت را انجام دهید. پرداخت به منزله این است که شما دیگر نباید نگران از دست دادن اقامتگاه خود باشید. در صورتی که نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشید تلفن ارتباطی سامانه شما را به پشتیبانی سامانه جاباما متصل خواهد کرد. تمامی سوالات و ابهامات شما توسط تیم پشتیبانی جاباما برطرف می‌شود.

پس از پرداخت، به شما تاییدیه خرید (واچر) داده خواهد شد. این رسید زمان تحویل اقامتگاه از هر نوعی که باشد به میزبان ارائه خواهد شد. روش پرداخت در سایت جاباما به دو صورت برنامه‌ریزی شده است. مرحله اول تمام مبلغ اجاره به صورت آنلاین پرداخت خواهد شد. این روش را سامانه روش فوری نام‌گذاری کرده است.

مرحله دوم پرداخت روش دو مرحله‌ای است. این روش اینگونه است که شما قسمتی از مبلغ را آنلاین پرداخت می‌کنید. پیش پرداخت رزرو شما را تایید خواهد کرد. زمان ورود به اقامتگاه باقیمانده مبلغ اجاره را به صورت نقدی می‌توانید به میزبان پرداخت کنید.

اگر زمانی شما به دلایلی نتوانید در زمان رزرو شده به اقامتگاه برسید یا به دلایلی مجبور به لغو سفر خود شوید مبلغ واریز بر اساس قوانین موجود در سایت به شما برگشت داده خواهد شد.

 میزبان شما در اقامتگاه‌های جاباما

 هر اقامتگاهی را که بخواهید انتخاب کنید میزبان به شما معرفی خواهد شد. اسم و مشخصات میزبان اعتماد شما به سایت جاباما را بیشتر خواهد کرد. میزبان در تمام مدت اقامت شما نیازها و امکاناتی که لازم دارید را مهیا می‌کند. اگر اقامتگاه‌های بوم‌گردی را برای مسافرت خود و عزیزان همراهتان انتخاب کرده باشید میزبان به شما در گشت و گذار کمک و راهنمایی خواهد داد.

معمولا میزبانان از بومیان محلی انتخاب می‌شوند که این کار را برای شما راحت‌تر خواهد کرد. بومیان منطقه به شهر و محل زندگی خود مسلط هستند و برای راهنمایی گزینه خوبی به حساب خواهند آمد.

در قسمت انتهایی صفحه اقامتگاه‌ها یک جدول نظرخواهی وجود دارد. شما با مراجعه به آن می‌توانید نظرات دیگر مسافرانی که اقامتگاهی را انتخاب کرده‌اند، بخوانید. این نظرات در سامانه جاباما به راحتی قابل دسترس است. نظرات در تصمیم شما برای انتخاب موثر است.

پوشش سراسری هتل‌ها، اجاره ویلا و رزرو انواع اقامتگاه را با ورود به سایت جاباما متوجه خواهید شد. سامانه جاباما مرجع رزرو آنلاین در ایران شده است. هتل‌های جاباما از لحاظ جغرافی نیز تنوع خواهد داشت. انتخاب و رزرو اقامتگاه در سامانه جاباما به دنبال خود، یک تعهد دو طرفه را تدارک دیده است. این تعهد دو طرفه نفع میزبانان و مسافران را در پی خواهد داشت.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری درباره این مطلب ارائه نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

نظر شما پس از بازبینی منتشر می‌شود.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید.